ZEN Yoga Prague

PAVLA  +420 776 661 775
KATKA +420 777 237 431 

BACHAYOGA

Taneční studio Dance Buddies na Chodově

Bachayoga je zcela nový styl tance pro ženy a dívky spojující jógové ásany s karibskou Bachatou. V rámci kurzu se naučíte sólové taneční choreografie jejichž součástí budou jógové pozice a cviky.

Více informací o kurzu a ceně najdete  na stránkách studia DB.

Bachayoga – Dancebuddies

Těšíme se na vás!

 

CENÍK LEKCÍ JÓGY (60 MIN.)

platný od 01.01.2024

Veřejná lekce

Permanentka 10 lekcí 

Online lekce veřejná

Online perm. 5 lekcí 

Online individuální lekce

Individuální  lekce pro 1 os.

Individuální lekce pro 2 os.

Private lesson in engl. for 1 person

Pronájem prostor - účastník si hradí sám

________________________________

Bankovní spojení

Pavla Čermáková 670100-2200685365/6210

Kateřina Zelenková 3142012043/0800 

/- Kč

/- Kč

120,- Kč

500,- Kč

500,-Kč

1.400,- Kč

2.100,- Kč

1.700,- Kč

250 - 350,- Kč

_______


LEKCE JÓGY

U nás si můžete vybrat hned z několika lekcí jógy

Začátečníci

Jóga pro začátečníky

Tyto lekce jsou určeny pro ty, kdo s jógou teprve začínají nebo volí mírnější styl jógy, který je zaměřený hlavně na dech a protažení celého těla bez dynamiky pohybu.

Mírně pokročilí, pokročilí

Power Yoga

Je spojením klasických jógových ásan a dynamiky pohybu. Je zaměřena především na protažení, zpevnění a formování těla. Zpevníte si břišní, zádové svaly a svaly pánevního dna.

Protahovací lekce

Jóga pro všechny

Je určena pro všechny, kdo se chtějí příjemně protáhnout. Jsou sestaveny tak, aby si zacvičil každý a pokud by vám přeci jen něco nešlo, můžete pozici vynechat a kdykoli si během lekce odpočinout.

Podpůrná proti bolesti zad

Jóga pro zdravá záda

Tyto lekce jsou zaměřeny na protažení a posílení zejména zádových svalů a středu těla. Pokud dlouho sedíte např. u počítače nebo vykonáváte jednostranný pohyb, jsou tyto lekce určeny právě pro vás!

Těhotné ženy a ženy po porodu

Gravid jóga

Lekce je určena pro těhotné ženy a ženy po porodu. Je zaměřena především na dýchání, jemné protažení těla, otevření kyčlí, dále na proudění lymfy, uvolnění nohou a zádových svalů a zároveň i na jejich posílení.

Jemně dynamická

Fit Jóga

Tato lekce zahrnuje klasické prvky jógy, obohacené o posilování na rizikové partie.

Relaxace

Jóga Nidra

Je tzv. vědomý jógový spánek. Je to relaxační technika, která nás učí přenášet pozornost v našem těle a vědomě ho uvolnit. Je určena pro všechny, kdo chtějí doslova "vypnout hlavu", uvolnit se a odpočinout si a naladit se sami na sebe.

Není vhodná pro lidi s hlubšími duševními a psychickými poruchami.

Pro všechny

Individuální lekce jógy

Nemáte čas navštívit naše veřejné lekce? Vadí vám cvičit ve skupině? Nestíháte naše lekce z časových důvodů? Preferujete individuální přístup? Pak právě pro vás jsou tyto lekce určeny. Můžete si je užít z pohodlí vašeho domova nebo vaší kanceláře. Stačí se jen telefonicky objednat :)

Taneční lekce

BACHAYOGA

Roztančete se při józe! Lekce je založena na spojení pozic klasické powerjógy a tanečních prvků vycházejících z moderního tance a tradičních baletních technik. Je určena pro začátečníky i pro pokročilé. Přijďte se s námi uvolnit pomocí tance a jógy v jednom! Jsme tu pro Vás.


Jóga pro maminky s dětmi

MaMi jóga

Lekce je určena pro maminky, které si chtějí zacvičit společně se svými ratolestmi. Cvičení maminek s dítětem má blahodárný účinek pro oba dva. Mohou se radovat ze společného pohybu, napojit se na sebe. Maminky se cvičením dostanou zpět do kondice a potkají se s maminkami, které prochází stejným životním obdobím, a proto na našich lekcích dochází k navazování nových přátelství.

Partnerská jóga s prvky akrobacie

Akrojóga

Akrojóga je určena spíše pro pokročilejší jedince, umožňuje prohloubení a důkladnější posílení a potažení svalů. Vede k lepšímu uvědomění a prožití jógových pozic, které děláme za pomoci druhého partnera a dochází k budování důvěry. Jógové ásány jsou představeny v úplně novém světle. Pro lekci nepotřebujete přijít s partnerem, dvojice se utvoří přímo na lekci.

Yoga in English and in French

All yoga styles

Our experienced yoga teachers teach lessons in Czech, English and French in our studio. If you are interested, it is possible to take the lessons individually in the comfort of your home or office. For the compagnies our yoga teachers will be happy to come to you anywhere in the Czech Republic and arrange a special yoga day or a meditation workshop for your employees.

Pro děti

Dětská jóga

Tato lekce je určena pro děti od 3 do 5ti let. Je to hravá lekce jógy a trvá 40 minut. Hravou formou děti posílí zdravé držení těla a pohybové dovednosti a naučí se lépe koordinovat své pohyby.

Svižnější styl

Dynamická jóga

Tato lekce zahrnuje klasické prvky jógy a dynamiku pohybu. Je zaměřena na protažení a vyrýsování si těla a to zejména břišních a zádových svalů, dolních a horních končetin a zpevnění svalů pánevního dna.

Individuální lekce

Jóga pro firmy

Chcete pravidelnou jógu i u vás ve firmě pro vaše zaměstnance? Stačí nám zavolat a na všem se domluvíme. Připravíme Vám pravidelné lekce individuálních nebo skupinových cvičení podle vašich potřeb a potřeb vašich zaměstnance.

Víkendové či prodloužené pobyty

Pobyty s jógou

Víkendové pobyty s jógou, které pro Vás pravidelně organizujeme Vám umožní uniknout z vašeho každodenního života plného povinností a pomůžou Vám načerpat novou energii a životní elán.


DODATEČNÉ INFORMACE

  • Lekce jógy jsou určeny pro zdravé jedince. V případě, že máte jakýkoli závažný zdravotní problém, který vám např. znemožňuje pohybovou aktivitu apod., o vhodnosti cvičení se poraďte se svým ošetřujícím lékařem

  • Před lekcí se nedoporučuje 1-2h jíst těžká jídla

  • Na lekci si vezměte pohodlné oblečení a podložku na jógu. Cvičí se naboso

  • Podložky k zapůjčení máme za popl. 50,- Kč (pouze po rezervaci alespoň 2h předem)

  • V současné době nepřijímáme žádné benefit karty, ani jiné poukazy

  • Platba za lekci je možná pouze v hotovosti nebo platba předem na účet

V případě dalších dotazů se na nás telefonicky obraťte

Těšíme se na vaši návštěvu :-)

Pavla&Katka

NAMASTÉ!